Reference


Ivana Sajverová

členka představenstva velké spol.

S Vaší prací jsme byli velmi spokojeni, hlavně s Vaší trpělivostí, při našich ztížených podmínkách prodeje.

Nejen , že jste náš dům prodal ještě za vyšší částku než jsme původně očekávali, ale pomohl jste nám velmi ochotně i s hledáním nového bytu.

Zařídil jste nám veškeré náležitosti spojené s prodejem, s finančním úřadem atd.

Josef Zezulka

zaměstnanec

pan Eder a Gentleman Reality rychle prodali můj byt za cenu, kterou jsem si představoval. Nemohu si stěžovat

Výběr z prodaných a pronajatých nemovitostí

Prodáno - byt 3+1, 84 m2

Praha 8 - Bohnice

Prodáno za 3 měsíce, beze slevy za původně domluvenou částku. Zájemce měl hypotéku. Majitel byl velice časově zaneprázdněn, takže prohlídky bytu probíhaly také bez jeho přítomnosti. 

Prodáno - byt 2+kk

Praha 4 - Kamýk

Při prodeji této nemovitosti, která nebyla obydlená jsem od majitele z německa obdržel také klíče od bytu a prohlídky absolvoval v rámci úspory času bez jeho přítomnosti. 

Prodáno: rodinný dům

Osov - okr. Beroun

Podpis kupní smlouvy se zájemcem proběhl za 4 týdny, za 7 týdnů měli majitelé nemovitosti, sourozenci, peníze za svém účtě. Jelikož byli oba majitelé z Prahy a nemovitost na Benešovsku, tak jsme se sešli u nemovitosti jen jednou, dostal jsem od ní klíče a veškeré prohlídky a předání domu jsem zařídil bez přítomnosti majitelů. Ušetřily tak desítky hodin svého času. 

Prodáno: rodinný dům

Praha 9 - Letňany

Majitel nemovitosti trvale žil ve Spojených Státech Amerických. Prohlídky jsem absolvoval bez jeho přítomnosti na základě exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy, kterou jsme spolu podepsali při jeho jediné návštěvě v Praze, během prodeje nemovitosti. Zájemci o koupi nemovitosti podepsali kupní smlouvy u našeho advokáta a majiteli nemovitosti bylo zaslány kurýrem do Států, kde na konzulátu ověřil své podpisy na kupní smlouvě a poslal je kurýrem zpět. Majiteli jsem tedy ušetřil desítky tisíc korun za letenky a několik dnů času. 

Prodáno: pozemek 997 m2

Nová Ves pod Pleší

Na tento lukrativní pozemek v příjemném kraji nedaleko Prahy jsem sehnal kupujícího za 14 dní. Dokonce se mi podařilo cenu i navýšit o 115.000,- Kč, protože se zájemců našlo více.

Prodáno: byt 3+1 s lodžií

Praha 4 - Novodvorská

Tento byt jsem prodal za 3 týdny od počátku inzerce. Majitelé byli dva sourozenci. Jednalo se o byt ve vlastnictví s.r.o., které není příliš časté a proces převodu je poměrně náročný. Převádí se totiž podíl ve firmě. Je třeba tedy nechat připravit smlouvy, udělat zápis u notáře, zapsat přepis podílu v s.r.o. na Městském soudu v Praze a spousty dalších netradičních úkonů. Ale vše jsem zvládl rychle a klienti měli peníze na účtech za 7 týdnů. 

Prodáno: restaurace s bowlingem

Praha 7 - Holešovice

V tomto případě se jednalo o přenechání pronájmu 14 let zavedené restaurace s bowling barem za odstupné. Tyto obchodní případy přenechání restaurací nejsou nikdy snadné. A ne jinak to bylo v tomto případě. Vážného zájemce se mi podařilo najít za 4 měsíce. Jednání byla sice náročná a trvala ještě několik měsíců ale zájemci nakonec s mými klienty podepsaly kupní smlouvu i ke spokojenosti majitele prostor. 

Prodáno: družstevní byt 2+1

  Praha 6 - Břevnov

Tento prodej družstevního bytu byl také netypický a to sice tím,  že majitelka byla zdravotně indisponována a zastupovala ji jiná osoba na základě plné moci. Prodej bytu byl doražen za 2 měsíce.

Prodáno: chata

Jílové u Prahy

Prodej chaty v chatové oblasti nedaleko od náměstí v Jílovém u Prahy. Cesta k chatě byla po nezpevněné polní cestě ale přesto se zájemce nehledal dlouho a za 2 měsíce byl kupec na světě.

Prodáno

Byt 2+1, Praha 9 - Letňany. Prodán za 3 týdny.

Prodáno

Chalupa kousek od Chlumce nad Cidlinou. Paní se sem nastěhovala na trvalo i se svými 15 ti kočkami :-)

Prodáno

Chalupa s pozemkem poblíž Votic

Prodáno

byt 2+kk, družstevní, Praha 8


Prodáno

Pozemek - Předotice u Písku

Jednalo se o stavební parcelu v přírodě, kousek od krásného města Písek

Prodáno

panelový byt 3+1, osobní vlastnictví


Pronajato

byt 2+kk, Praha 9 - Prosek

Pronajato

byt 2+1, Praha - Holešovice


Pronajato

byt 3+1, Holešovice

Pronajato

byt 4+1, Praha 6 - Liboc