Pronájem bytu 2+1,72 m2
Praha - 8, Libeeň

   Exkluzivně Vám nabízíme pronájem bytu 2+1, 72 m2, který se nachází ve 3.p. cihlového činžovního domu na Praze 8 - Libni. Skládá se ze dvou neprůchozích pokojů (jeden je neprůchozí přes koupelnu), prostorné kuchyně s kuchyňským koutem, koupelny s vanou, dvou balkonků, komory v bytě, samostatného wc a prostorné chodby. Dům je bez výtahu.

Byt je po rekonstrukci, ve výborném stavu. Je částečně vybaven, pračkou, jídelním stolem s židlemi, kuchyňskou linkou, plynovým sporákem s troubou, lednici s mrazákem a gaučem. Některé vybavení z fotek se již v bytě nenachází, například tmavá skříň ze skleněnou vitrínkou. Ponechání vybavení dle dohody. Vytápění a ohřev vody pomocí plynového kotle v bytě. Náklady za vytápění tak máte plně pod kontrolou.

Byt je k dispozici od 1.8.2019. Elektřina a plyn se převede na nájemce. Dále se platí zálohy za služby, tedy vodné, stočné, odpad, úklid a el. společných prostor. Záloha za služby činí 350,- Kč/os/měs. Při podpisu nájemní smlouvy a předání bytu je třeba zaplatit nájemné za první měsíc včetně záloh na služby, vratnou kauci ve výši jednoho nájmu + zálohy na služby a provizi 14.500,- Kč.

Nájemné 14.600,- Kč/měs

záloha za služby 350,- Kč/os/měs

elektřina a plyn se převání na nájemce