Prodej domu Loučeň
okr. Nymburk

                

                V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme možnost koupě rodinného domu, který se nachází ve středočeské obci Loučeň, v okrese Nymburk. Dům má zastavěnou plochu 134 m2 a obklopuje ho zahrada o velikosti 714 m2. K té je možné přikoupit také sousední stavební pozemek o ploše 767 m2. Videoprohlídka nemovitosti


3D scan nemovitosti

Projděte si celou nemovitosti z pohodlí domova

             

                Dům se skládá ze sedmi pokojů, balkonu, kuchyně, dvou koupelen s wc, sklepa, dílny, garáže a prádelny. Vytápění je řešeno elektrickými akumulačními kamny, ohřev vody pomocí bojleru. Pitná voda je čerpána z vlastní studně na pozemku pomocí dárlinku(čerpadla) a rozvedena po domě. Na hranici pozemku je obecní vodovod na který je možné se připojit. Dům je napojen na obecní kanalizaci.

              Dům se nachází v klidné okrajové části obce Loučeň, v zástavbě rodinných domů. 5 minut pěšky se nachází základní a mateřská škola. Městys Loučeň je známý především zámkem s krásnými zahradami.  Nachází se zde také samoobsluha, dvě restaurace, pizzerie, cukrárna, pošta, obecní úřad. Nechybí zde samozřejmě také dvě fotbalová hřiště a tenisové kurty. Golfové hřiště Benátky nad Jizerou se nachází 10 min cesty automobilem. V okolí jsou také krásné hluboké lesy na procházky a hledání hub. Na své si ale přijdou i rybáři. V krátké dojezdové vzdálenosti na kole je několik rybníků.  

Mapa umístění

               

                 Dopravní dostupnost je dobrá. Jezdí zde autobus do Nymburka a Mladé Boleslavy. V sousední obci Vlkava vzdálené 4 km se nachází také vlaková stanice se spoji do Nymburka, Mladé Boleslavy a dále např. do Prahy. Cesta automobilem do Mladé Boleslavy trvá cca 20 min a do Prahy na Černý most cca 35 min. 

                 Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rád a zdarma pomůže náš zkušený hypoteční makléř. Pro více informací či prohlídku nemovitosti mne neváhejte kontaktovat. 

Fotogalerie


CENA 3.490.000,- Kč, 

vč. provize a kompletního servisu s prodejem spojeného

cena domu včetně druhé stavební parcely je za zvýhodněnou cenu 5.300.000,- Kč

Kontakt - makléř

Roman Eder

+420 724 788 945

eder@gentlemanreality.cz

Kontaktní formulář

Máte zájem o další informace o nemovitosti či prohlídku? Napište nám, do 12 h se Vám ozveme