prodej restaurace s bowlingem
Praha 7 - Holešovice

PŘENECHÁNÍ ZAVEDENÉ RESTAURACE  S BOWLING BAREM NA PRAZE 7 - V HOLEŠOVICÍCH

      Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme převzetí zavedené a ziskové restaurace s bowling barem na Praze 7 v Holešovicích. Jedná se o převzetí nájemní smlouvy s odstupným za veškeré vybavení provozu. Celková podlahová plocha činí 650m2. Nachází se na frekventované ulici Komunardů u tramvajové zastávky v zástavbě činžovních a kancelářských budov. To zajišťuje dostatek zákazníků jak přes obědy tak ve večerních hodinách.

Kapacita sezení v restauraci včetně salonku činí 94 osob, kapacita sezení v bowling baru je 30 osob. Prostory se skládají z prostoru restaurace, salonku pro 20 osob, bowling baru se čtyřmi drahami, kuchyně, prostorných skladovacích prostor, dámskými a pánskými toaletami pro hosty, zázemí pro zaměstnance, kanceláří pro vedení a garáže v objektu.

Jedná se o převzetí nájemní smlouvy nebo firmy na kterou je nájemní smlouva napsaná s odstupným za kompletní vybavení restaurace i bowling baru. Celý podnik může bez přerušení fungovat dále. Jeho provoz je plně zajištěn zaměstnanci (kuchaři, obsluhou restaurace i bowling baru). Odpadá tedy problém se sháněním zaměstnanců. Důvod prodeje restaurace je odchod majitelů do důchodu. Restauraci je možné předat v nejbližší době, dle dohody. Pro další informace ohledně odstupného, nájemného a dalších podrobností mne neváhejte kontaktovat.Vložte svůj text...

Nájemné 108.000,- kč/měs

Služby a energie 25.000,- kč/měs

Odstupné za kompletní vybavení restaurace i bowlingbaru - dohodou