Prodej RD Osov
okres Beroun

               Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme prodej dvoupodlažního rodinného domu 5+1 o podlahové ploše 187 m2, se zahradou 1599 m2 a garáží. To vše nacházející se v obci Osov, okr. Beroun, 10 km od Dobříše v krásném údolí pod Brdskými kopci. Dům se skládá v přízemí ze dvou pokojů, kuchyně, koupelny s bidetem a samostatného wc. V podkroví se nachází dvě velké místnosti, terasa se vstupem z malého pokojíku a prostorná chodba. Přístavek je podsklepen a využíván jako technická místnost pro kotle, bojler a čerpadlo. Vytápění domu pomocí elektrokotle nebo kotle na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. V domku s garáží je ještě skladová místnost, podkrovíčko a sklípek. V druhé menší stavbě jsou pak dvě skladové místnosti každá cca 9m2. Na zahradě je množství ovocných stromů, velký ořech a domek určený pro včelí úly. Okna v domě dvojitá, špaletová dřevěná.

              Osov je menší obec nacházející se v příjemném rozlehlém údolí mezi brdskými vrchy a českým krasem. V obci se nachází obecní úřad a pošta. 10 km od města Dobříš, 25 km od Berouna a Praha se nachází 60km. V obci jezdí autobus i vlak. Dostupnost hromadnou dopravou do Prahy přes Dobříš je 1h, do Dobříše 20 min. Kanalizace se plánuje v obci zhotovit do 4 let. Nyní se řeší projekt.

              Dům je ihned k dispozici. Je možné na jeho koupi čerpat hypotéční úvěr, se kterým Vám zdarma pomůže náš hypoteční makléř. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 2.700.000,- Kč včetně provize - REZERVOVÁNO