Prodej bytu 3+kk
Praha 6 - Bubeneč

    V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi byt 3+kk, 70m2, který se nachází v 1. nadzemním podlaží - zvýšeném na Praze 6 - v Bubenči. Skládá se ze třech neprůchozích pokojů a prostorné chodby vhodné k přestěhování kuchyně, která se dosud nachází v jednom z pokojů a tím pádem změnit dispozici na 4+kk, dále ze samostatné koupelny, wc a balkonku směrem do dvora. Byt je v původním stavu - k rekonstrukci. Na podlahách parkety. Je v podílovém vlastnictví dvou majitelů, kdy prodávající vlastní 64 % bytu a zbylých 36% vlastní druhý majitel, se kterým Vám zprostředkujeme jednání o odkupu i jeho podílu na bytě a tím můžete získat celý byt do stoprocentního vlastnictví.

Zároveň máte podíl na společných částech domu včetně třech bytů v domě a sice bytu 2+1 a dvou bytů 1+1 a dále také na nevestavěné půdě o velikosti cca 300 m2. To vše v zajímavé finanční hodnotě. V případě, že se budou v budoucnu tyto prostory prodávat či pronajímat, tak získáte nezanedbatelný finanční zisk, jako jejich podíloví spolumajitelé.

V domě je ke koupi od stejného majitele také byt 2+kk, 49m2 se stejným poměrem vlastnictví, který se nachází v suterénu z pohledu z ulice, ale v přízemí z pohledu do dvora. Tento byt je určen k totální rekonstrukci. Při koupi obou bytů se stanete větším podílníkem na společných prostorech domu a získáte tak větší podíl na zisku v případě jejich prodeje či pronájmu.

Na tyto byty se dá vzít hypotéka jen se zástavou jiné nemovitosti. Pro více informací o nemovitosti či možnosti financování nás neváhejte kontaktovat.

Cena za podíl na 64 % na bytě činí 3.800.000,-Kč

předpokládaná částka za 36 % podíl druhého majitele cca 2.000.000,- Kč