Prodej bytu 3+kk
Praha 6 - Bubeneč

    V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi byt 3+kk, 70m2, který se nachází v 1. nadzemním podlaží na Praze 6 - v Bubenči. Pár kroků od Vítězného náměstí. Skládá se ze třech neprůchozích pokojů a prostorné chodby vhodné k přestěhování kuchyně, která se dosud nachází v jednom z pokojů a tím pádem změnit dispozici. Dále ze samostatné koupelny, wc a balkonku směrem do dvora. Byt je v původním stavu - k rekonstrukci. Na podlahách parkety. Dům není rozdělen na jednotlivé bytové jednotky v OV ale je v podílovém vlastnictví. A tento konkrétní byt je ve vlastnictví dvou majitelů, kdy prodávající vlastní 64 % bytu a zbylých 36% vlastní druhý majitel. S ním Vám můžeme zprostředkovat jednání o odkupu i jeho podílu na bytě a tím můžete získat celý byt do stoprocentního vlastnictví. Cena 3.800.000,- Kč uvedená u tohoto inzerátu je tedy za 64 % podíl na bytě.

       Zároveň máte podíl na společných částech domu včetně třech bytů v domě a sice bytu 2+1 a dvou bytů 1+1 a dále také na nevestavěné půdě o velikosti cca 300 m2. To vše v zajímavé finanční hodnotě. V případě, že se budou v budoucnu tyto prostory prodávat či pronajímat, tak získáte nezanedbatelný finanční zisk, jako jejich podíloví spolumajitelé.

       V domě je ke koupi od stejného majitele také byt 2+kk, 49m2 se stejným poměrem vlastnictví, který se nachází v suterénu z pohledu z ulice, ale v přízemí z pohledu do dvora. Tento byt je určen ke kompletní rekonstrukci. Při koupi obou bytů se stanete větším podílníkem na společných prostorech domu a získáte tak větší podíl na zisku v případě jejich prodeje či pronájmu.

      Na tyto byty se dá vzít hypotéka jen se zástavou jiné nemovitosti nebo jsou třeba vlastní finanční prostředky. Pro více informací o nemovitosti či možnosti financování nás neváhejte kontaktovat.

Cena za podíl na 64 % na bytě činí 3.800.000,-Kč

předpokládaná částka za 36 % podíl druhého majitele cca 2.000.000,- Kč