Prodej bytu 3+1/L
Praha 4 - Braník

PRODÁNO

           V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme prodej bytu 3+1, 75 m2 s lodžií a komorou (přesněji prodej obchodního podílu v s.r.o. s právem užívání bytu) nacházejícího se v 6.p. panelového domu na Praze 4 - Bráníku - ulice Novodvorská. Byt se skládá ze třech neprůchozích pokojů, kuchyně, lodžie 7m 2, komory v bytě, koupelny se sprchovým koutem, samostatného wc a komory na chodbě u bytu. Byt je po částečné rekonstrukci, zděné jádro, zasklená lodžie po rekonstrukci, dlažba na chodbě. Dům je po celkové revitalizaci, tedy zateplený, nový výtah, stupačky, střecha.

          Jedná se o koupi obchodního podílu ve společnosti s ručeným omezeným, která vlastní celý dům. Po tom, co koupíte obchodní podíl s právem nájmu ke konkrétnímu bytu a stanete se společníkem ve firmě dostanete nájemní smlouvu na užívání bytu. Byt není možné zastavit pro banku, není tedy na něj možné si vzít hypoteční úvěr. Musely by jste zastavit jinou nemovitost. (podobné jako u družstevního vlastnictví).

        Byt se nachází v zajímavě lokalitě Braníka. V okolí je dostatek zeleně, obchodní centrum, supermarkety, banky a další služby v docházkové vzdálenosti. Parkování u domu. Jen několik zastávek busem Vás dělí od rekreační zóny u Vltavy. Dostupnost MHD dobrá. Autobusem to máte cca 10 min na Nádraží Smíchov, linku B a cca 10 min na Kačerov - linky C.

V případě dotazu mne neváhejte kontaktovat. 

cena 3.990.000,- Kč - u tohoto vlastnictví neplatíte daň z nabyti nemovitosti

    ve vlastnictví s.r.o.  - tedy kupujete podíl ve společnosti s právem užívání konkrétního bytu