Prodej bytu 3+1, 70 m2 ve vila domě s garáží a zahradou
Průhonice, Praha - západ

Popis nemovitosti

       V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi byt 3+1, 70 m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí třípodlažní vily s velkou zahradou v Průhonicích na Praze západ. Jedná se o velice výhodnou investici. 


      Nyní probíhá rozdělení vily na jednotlivé bytové jednotky v osobním vlastnictví, kterých bude ve vile 5 a založení SVJ. Součástí bytu je i komora na chodbě, samostatná garáž na zahradě vily, velký sklep a 1/5 zahrady, která má plochu 2896 m2.

   Byt se skládá z kuchyně, třech pokojů, koupelny s vanou a wc, předsíně a komory. Je v původním, udržovaném stavu. V celém bytě jsou plastová okna. Vytápění je pomocí plynového kotle a krbových kamen na tuhá paliva. Ohřev vody pomocí elektrického bojleru. V pokojích jsou na podlaze parkety, v kuchyni a na chodbě plovoucí podlaha.

   Vila se nachází v širším centru obce Průhonice. Za 10 minut pěšky se dostanete k zámeckému parku, který je v UNESCO a kde se můžete hodiny procházet v krásné přírodě. V okolí jsou v docházkové vzdálenosti restaurace, sportoviště, potraviny. Pár minut od domu se nachází velká obchodní zóna se supermarkety, velkým aqua parkem, hobby markety a další.

    Nyní je celá vila s pozemkem a garážemi ve vlastnictví 5-ti majitelů v poměru vlastnictví ideální 1/5. Jak bylo již psáno tak probíhá řízení na rozdělení vily na 5 bytových jednotek. Bude tedy možné ho financovat hypotečním úvěrem. V případě zájmu o koupi se složí rezervační záloha a po převodu do osobního vlastnictví se může začít s financováním přes hypoteční úvěr.

    Jedná se o velice zajímavou investici. Cena pozemků je v Průhonicích je velmi vysoká a bude dále růst. Jde o oblíbenou luxusní lokalitu kousek od Prahy s rychlou dostupností do Prahy po dálnici ale i MHD, které do obce jezdí v pravidelných intervalech.

     V případě dalšího dotazu na tuto nemovitost nás neváhejte kontaktovat.

Video prohlídka

Mapa umístění

3D Půdorys

cena 5.900.000,- Kč 

Pro další informace či domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat

Roman Eder - realitní makléř

+420 724 788 945

info@gentlemanreality.cz

Kontaktní formulář: