Prodej bytu 3+1, 70 m2 ve vila domě s garáží a zahradou
Průhonice, Praha - západ

       V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi byt 3+1, 70 m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí dvoupatrové vily v Průhonicích na Praze západ. 

       Konkrétně se jedná o prodej ideální 1/5 této vily s garážemi a zahradou o celkové ploše vč. zastavěných ploch 2896 m2. Každý z pěti majitelů ve vile užívá jeden byt a jednu garáž na což mají zápis o rozdělení. Řeší se možnost rozdělení na bytové jednotky v osobním vlastnictví po které by ale cena již samostatné bytové jednotky, ne ideální 1/5, vzrostla. Koupí bytu získáváte samozřejmě příslušný podíl na celém pozemku, který má v Průhonicích v případě prodeje značnou hodnotu.

                 zámek Průhonice s překrásným parkem - památkově chráněno UNESCO

      Byt se skládá z kuchyně a třech pokojů. Nyní je jeden pokoj rozdělen sádrokartonovou příčkou tak, že vznikla současná dispozice 3+1. Byt je v původním stavu. Vytápění pomocí plynového kotle. Ohřev vody pomocí bojleru. K bytu náleží také komora se vstupem z chodby a část sklepních prostor. 

      Na koupi části této nemovitosti je možné vzít hypotéku jen s ručením jinou nemovitostí. S financováním Vám rád a zdarma pomůže náš hypoteční makléř. V případě dotazů či zájmu o prohlídku nemovitosti nás neváhejte kontaktovat.

cena 5.900.000,- Kč za ideální 1/5 nemovitosti, kde dohodou vlastníků máte právo užívat tento byt, garáž a pozemek.