Prodej bytu 3+1, 70 m2 s garáží a zahradou
Průhonice, Praha - západ

       V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi byt 3+1, 70 m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí dvoupatrové vily v Průhonicích na Praze západ. Konkrétně se jedná o koupi ideální 1/5 této vily s garážemi a zahradou o celkové ploše vč. zastavěných ploch 2896 m2. Každý z pěti majitelů ve vile užívá jeden byt a jednu garáž na což mají zápis o rozdělení. Řeší se možnost rozdělení na bytové jednotky v osobním vlastnictví po které by ale cena již samostatné bytové jednotky, ne ideální 1/5, vzrostla. Koupí bytu získáváte samozřejmě příslušný podíl na celém pozemku, který má v Průhonicích v případě prodeje značnou hodnotu.

Byt se skládá z kuchyně a třech pokojů. Nyní je jeden rozdělen pokoj sádrokartonovou příčkou tak, že vznikla současná dispozice 3+1. Byt je v původním stavu. Vytápění pomocí plynového kotle. Ohřev vody pomocí bojleru. K bytu náleží také komora se vstupem z chodby a část sklepních prostor.

Na koupi části této nemovitosti je možné vzít hypotéku jen s ručením jinou nemovitostí. S financováním Vám rád a zdarma pomůže náš hypoteční makléř. V případě dotazů či zájmu o prohlídku nemovitosti nás neváhejte kontaktovat. 

cena 5.900.000,- Kč za ideální 1/5 nemovitosti, kde dohodou vlastníků by jste měli právo užívat tento byt, garáž a pozemek.