Nemovitosti
Sem vložte podnadpis


Prodej bytu 4+kk, 87m2 po luxusní rekonstrukci, se zasklenou lodžií a sklepem


Prodej pozemku Předotice 586 m2


Prodej pozemku 687 m2, Staré Splavy - Máchovo Jezero


Prodej bytu 2+kk, 56 m2, Praha 9 - Vysočany


Prodej bytu 1+kk, Praha 9 - Vysočany

Prodej družstevního bytu 3+1, 60m2 s lodžií a komorou    Praha 9 - Střížkov, ul. Lovosická

REZERVOVÁNO

     Exkluzivně Vám nabízíme prodej družstevního bytu 3+1 s lodžií a komorou o celkové ploše 60,3 m2, nacházejícího se v přízemí malého čtyřpatrového panelového domu na Praze 9 - Střížkově(převod družstevního podílu a sním spojené právo na užívání bytu). V současné době se neplánuje převod do osobního vlastnictví. Byt se skládá ze dvou neprůchozích pokojů, obýváku, kuchyně, komory v bytě, lodžie a komory na chodbě. Je kromě nových plastových oken v původním stavu s umakartovým jádrem, určený tedy k rekonstrukci. V domě je možné využít sušárnu a kočárkárnu. V bytě je zaveden plyn, vytápění je dálkové. Dům je zateplen, nová střecha, nové stupačky vody a odpadu.

     Fond oprav činí jen symbolickou 1. Kč měsíčně a to z důvodu přebytku v hospodaření družstva a hotové rekonstrukce domu. Záloha na teplo 1.120 kč, služby ve standardních cenách podle počtu osob v bytě, pevná částka za úklid a osvětlení spol. prostor 200,- kč.

     Lokalita, ve které se byt nachází je příjemná. Jedná se o sympatické sídliště s množstvím zeleně a velkého parku kousek od domu. Dostupnost MHD vynikající. Od domu se nachází 5 min pěšky zastávka metra C - Střížkov spolu s autobusovou zastávkou se spoji do celé Prahy. Co se týká občanské vybavenosti tak v docházkové vzdálenosti najdete vše, co potřebujete. Přes ulici se nachází poliklinika, dále se kousek nachází supermarket, banky, restaurace, sportoviště a další služby.

                            cena: 2.699.000,- kč včetně provize a všech poplatků s prodejem spojených