Prodej domu se zahradou 
Janov - Sloup v Čechách

      V exkluzivním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout koupi domu s podlahovou plochou 130m2 a se zahradou 450 m2 v malebné krajině Sloupu v Čechách, konkrétně v části obce Nový Bor, v Janově. Z pozemku je přes louku výhled na skalní Hrad Sloup v Čechách.

Dům se skládá z krásného sklepa z pískovcových kvádrů (vodný pro vinný sklep s posezením) a třech nadzemních podlaží na půdoryse 52 m2. Přízemí je zděné, zbytek domu dřevěný. V domě je rozvedena elektřina a je připojen na obecní vodovod. Odpad řešen spádem do septiku ale na hranici pozemku je nově připravena kanalizace k připojení. K nemovitosti patří také studna. Vytápění na tuhá paliva.

V blízkém okolí se nachází skalní hrad ve Sloupu v Čechách, krásné přírodní koupaliště, několik rybníků vhodných pro rybolov, rozhledna a krásná příroda vybízející k procházkám.

V tomto domě již můžete strávit část letošního léta. Je ihned k dispozici. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Na tuto nemovitost je také možné čerpat hypoteční úvěr, se kterým Vám zdarma pomůže náš hypoteční makléř. 

 cena: 1.650.000,- Kč