Byt Freyova
2+kk, Praha 9 - Vysočany

            Nabízíme prodej luxusního bytu 2+kk, 56,2 m2 + nacházejícího se ve 19. patře nejvyšší obytné budovy v Česku, Residenci Eliška v Praze 9 - Vysočanech. Byt nabízí úchvatný výhled do dálky. Skládá se z obýváku s kuchyňským koutem, neprůchozí ložnice, koupelny s vanou a wc, komory a sklepní kóje. K bytu je možné koupit i garážové stání v domě.
Byt je možné koupit i s kompletním vybavením dle dohody. Kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů ( sklokeramické varné desky, myčky nádobím, digestoře, el. trouby) je v ceně. Podlaha je dřevěná - ořech. Poplatky za recepci 350/os/měs. Celkové poplatky bytu se dvěma osobami činí 3.700,- kč/ měsíc dle aktuálního ročního vyúčtování.
Vstup do domu je řešen velkou halou s nonstop recepcí a poštovními schránkami. Přímé propojení bytů s recepcí pro pohotovostní hovory. Technická pomoc při bydlení, úklid bytů. Vedle v přízemí budovy je fitness centrum s kavárnou a restaurací. Mezi další služby zajištěné v domě patří možnost praní, kosmetika, masáže.
Dostupnost MHD je dobrá. Metro linky B - Vysočanská se nachází 5. minut od domu. Tamtéž se nachází i obchodní centrum. V docházkové vzdálenosti 5 minut je také tramvajová , autobusová a vlaková zastávka s linkami do celé Prahy. Časová dostupnost do centra Prahy je 20 min. Kousek od residence se nachází také O2 aréna, což oceníte především při krátkodobém pronajímání bytu. V pěší dostupnosti je také poliklinika, restaurace.
Sportovní vyžití je v místě skvělé. Kromě finess centra přímo v budově vede u domu cyklostezka po které se dostanete do Klánovic a dál, nebo na opačnou stranu směr centrum Prahy, Klecnay nebo Dobřichvice.

Byt je k dispozici dle dohody. S výhodnou hypotékou vám pomůže zdarma naše hypotéční oddělení a zkušení hypoteční makléři.Vložte svůj text...


cena 5.450.000,- kč