Prodej bytu 2+kk
Praha 6 - Bubeneč

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi byt 2+kk, 49 m2, který se nachází v přízemí domu z pohledu ze dvora na Praze 6 - v Bubenči. Skládá se ze dvou místností a je určen k totální rekonstrukci včetně vestavby sociálního zařízení. Je v podílovém vlastnictví dvou majitelů, kdy prodávající vlastní 64 % bytu a zbylých 36% vlastní druhý majitel, se kterým Vám zprostředkujeme jednání o odkupu i jeho podílu na bytě a tím můžete získat celý byt do stoprocentního vlastnictví.

Zároveň máte podíl na společných částech domu včetně třech bytů v domě a sice bytu 2+1 a dvou bytů 1+1 a dále také na nevestavěné půdě o velikosti cca 300 m2. To vše v zajímavé finanční hodnotě. V případě, že se budou v budoucnu tyto prostory prodávat či pronajímat, tak získáte nezanedbatelný finanční zisk, jako jejich podíloví spolumajitelé.

V domě je ke koupi od stejného majitele také byt 3+kk, 70 m2 se stejným poměrem vlastnictví, který se nachází ve zvýšeném přízemí domu z pohledu z ulice, Tento byt je určen k rekonstrukci. Při koupi obou bytů se stanete větším podílníkem na společných prostorech domu a získáte tak větší podíl na zisku v případě jejich prodeje či pronájmu.

Na tyto byty se dá vzít hypotéka jen se zástavou jiné nemovitosti. Pro více informací o nemovitosti či možnosti financování nás neváhejte kontaktovat.

Cena za podíl na bytě 64% činí 1.900.000,- Kč.

odhadovaná částka za koupi druhého podílu ve výši 36 % činí cca 900.000,- Kč