Byt 1+kk Freyova
Praha 9 - Vysočany - residence Eliška

Vložte svůjNabízíme prodej bytu 1+kk, 33 m2 s balkonem, komorou a sklepem. Nacházející se v 7. patře nejvyšší obytné budovy v Česku, Residenci Eliška v Praze 9 - Vysočanech. Skládá se z obýváku s kuchyňským koutem, koupelny se sprchovým koutem a wc, komory v bytě a sklepní kóje.

Byt je možné koupit i s kompletním vybavením dle dohody. Kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů ( sklokeramické varné desky, myčky nádobím, digestoře, el.trouby) je v ceně. Podlaha je dřevěná . Poplatky za recepci 350/os/měs. Celkové poplatky bytu se dvěma osobami činí 4.700,- kč/ měsíc.

Vstup do domu je řešen velkou halou s nonstop recepcí a poštovními schránkami. Přímé propojení bytů s recepcí pro pohotovostní hovory. Technická pomoc při bydlení, úklid bytů. Vedle v přízemí budovy je fitness centrum s kavárnou a restaurací. Mezi další služby zajištěné v domě patří možnost praní, kosmetika, masáže.

Dostupnost MHD je dobrá. Metro linky B - Vysočanská se nachází 5. minut od domu. Tamtéž se nachází i obchodní centrum. V docházkové vzdálenosti 5 minut je také tramvajová , autobusová a vlaková zastávka s linkami do celé Prahy. Časová dostupnost do centra Prahy je 20 min. Kousek od residence se nachází také O2 aréna, což oceníte především při krátkodobém pronajímání bytu. V pěší dostupnosti je také poliklinika, restaurace.

Sportovní vyžití je v místě skvělé. Kromě finess centra přímo v budově vede u domu cyklostezka po které se dostanete do Klánovic a dál, nebo na opačnou stranu směr centrum Prahy, Klecnay nebo Dobřichvice.

Byt je k dispozici dle dohody. S výhodnou hypotékou vám pomůže zdarma naše hypotéční oddělení a zkušení hypoteční makléři. text...

Cena 3.490.000,- kč